pon. - nd.
24h / 7
Kraków
pon. - pt.
8:00 - 20:00
Piaseczno
pon. - pt.
8:00 - 20:00

O nas

Początki naszej działalności sięgają  2010 roku,  dzięki czemu wyróżniamy się bardzo dużym doświadczeniem w imporcie oraz sprzedaży wszelkich pojazdów ze Stanów Zjednoczonych.  Z każdym rokiem cieszymy się coraz większym zaufaniem wśród rosnącej liczby zadowolonych klientów.
 

Zespół naszych konsultantów zapozna Państwa krok po kroku z całą procedurą zakupu oraz sprowadzenia pojazdu z USA. Zostaną Państwo poprowadzeni poprzez cały proces importu, od momentu dokonania wyboru pojazdu, poprzez jego zakup, transport  do kraju,  usługę naprawy (na życzenie) aż do chwili rejestracji nowego nabytku. W naszej firmie stawiamy na jak najlepszy przepływ informacji, dlatego też wszystkie decyzje oraz wybrane do zakupu pojazdy są dodatkowo konsultowane przez cały zespół.  Nasi klienci przed dokonaniem jakichkolwiek decyzji otrzymują  przejrzystą wycenę wszystkich kosztów sprowadzenia danego pojazdu. W celu jak najlepszego zabezpieczenia zakupionych przez Państwa pojazdów, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi oraz starannie dobranymi firmami transportowymi oraz agencjami celnymi. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy autorską bazę zaufanych sprzedawców w USA, co pozwala nam już na wstępie odrzucić oferty nieuczciwe lub niepewne.
 

Zapraszamy do zakładki "Kontakt" w celu uzyskania dalszych informacji od naszych konsultantów. Czekamy też na Państwa w naszym biurze przy ul. Czerwieńskiego 3B w Krakowie lub ul. Kineskopowej 1 w Piasecznie . Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość oraz przejrzystość w każdym aspekcie naszych działań. Posiadamy  certyfikat rzetelności "RZETELNA Firma" oraz kapitał zakładowy w wysokości 150 tys zł. " Ponieważ największą siłą są ludzie, tak samo jak o klientów, dbamy o to aby nasz zespół składał się z osób, które łączą pracę z pasją do motoryzacji:
 

 

Jakub - Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat motoryzacji oraz tuningu, w szczególności aut sportowych (JDM, Muscle Cars, europejskie "hot hatche"). Pasjonat fotografii motoryzacyjnej oraz krajobrazowej. W wolnym czasie uprawia sport (bieganie, kolarstwo szosowe). Biegle mówi po angielsku. W firmie poza obsługą klientów i importem zajmuje się także sesjami zdjęciowymi oraz pomocą przy  auto-detailingu.

Paweł - Miłośnik motoryzacji, szczególnie aut produkcji amerykańskiej. W wolnym czasie oddaje się swojej innej pasji - muzyce.

Przemek - Właściciel firmy , osoba o ogromnej wiedzy nt. rynku aut w USA specjalizujący sie głownie w autach klasy premium . W firmie poza obsługą klientów indywidualnych zajmuje się także klientami biznesowymi.  

Karol - Zawodowy handlowiec od wielu lat związany z motoryzacją , wcześniejsze doświadczenie zdobywał w renomowanych salona samochodowych

 

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU